Susesi Luxury Resort

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 2007 dhe është vendosur në bregdetin e Belek-ut, në një sipërfaqe prej 90.000 m2. Hoteli është i përbërë nga 628 Dhoma në Total, të cilat përfshijnë Dhomat në Ndërtesën Kryesore, Terrace Apartments dhe Apartamente të Cilësisë së Lartë.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të kondicionuar
– TV satelitor
– Minibar (lëngje frutash, patatina dhe birrë)
– Kasafortë
– Telefon në dhomë dhe në tualet
– Tharëse flokësh dhe vaskë
– Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restoranti kryesor dhe 6 Restorante A La Carte
– 11 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit
– 3 Pishina të jashtme me rrëshkitëse, 2 Pishina të brëndshme, Pishinë për fëmijë, Pishinë në Liqen dhe Akuapark me 6 rrëshkitëse 
– Liqen 
– Miniclub për fëmijë, Minidisko, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter 
– Internet kafe 
– Shopping Center 
– SPA Center, Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi 
– Disko 
– Fushë Tenisi 
– Parukeri 
– Sallë Konferencash 
– Shërbim mjekësor 
– Futboll 
– Volejboll 
– Bowling 
– Lavanteri 
– Sallë lojrash

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive“ përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe
– Të gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
– Restorant a la carte (2 herë gjatë javës për secilin restorant – me rezervim )
– Mini buffet për fëmijë
– Animacione 
– Muzikë Live
– Miniklub për fëmijë
– Volejboll në plazh
– Basketboll
– Mini – futboll
– Tenis
– Aerobi
– Lojë me shigjeta
– Sauna
– Banjo Turke
– Hamam
– Akuapark
– Fitness Center
– Wireless në Recepsion
– Disko
– Kinema
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

Per femije: (4-12)
-lojra ne uje
-shaqje te ndryshme
-leksione kercimi 
-kend i vecante ne restorant
-Konkurse te ndryshme
-Gjimnastike

Per adoleshentet: 
-Kurse per DJ 
-Bar me pije jo alkolike
-Internet kafe
-Play Station

Mbylleni