Royal Seginus

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hotel Royal Seginus me një pishinë në natyrë sezonale dhe një pishinë të brendshme është e vendosur në Lara. Hoteli ka një klub per fëmijët dhe një park lojrash.
Dhomat janë të pajisura me TV satelitor , dollap, tharese flokesh , ballkon.
Hoteli ka një restorant  ku ju mund të shijoni një shumëllojshmëri të kuzhinës ndërkombëtare dhe vendase. Mengjesi , dreka , darka janë shërbyer edhe në restorant hotel, si dhe bufe . Përveç kësaj, hoteli përmban një bar dhe një snack bar.
Klientet  mund të pushojnë në spa dhe Wellness qendra  me shërbime masazhi.
Expo 2016 është 16 km nga hoteli Royal Seginus, ndersa qyteti i vjetër me bare të shumta, kafene dhe dyqane lokale – 19 km. Aeroporti i Antalyas është 14 km.

Dhomat janë të pajisura me: 
– TV satelitor 
– Minibar 
– Ajër i kondicionuar 
– Kasafortë 
– Tapet 
– Ballkon 
– Vaskë & dush 
– Telefon (me pagesë) 
– Tharëse flokësh 
– Internet në dhomë (me pagesë) 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
– Bar-e 
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
– Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
– Miniclub  
– Volejboll në Plazh 
– Muzikë Live 
– Dyqane 
– Bilardo 
– Sallon Bukurie 
– Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: 
Në Paketën Ultra All Inclusive përfshihet:

– Mëngjez, Mengjez i vonë, Drekë, Darkë tek Restoranti Kryesor Bufe 
– A La Carte 1 here për qëndrim javor me rezervim 
– Pijet alkolike dhe jo-alkolike vendesa dhe disa të importit
– Gozleme, Akullore dhe Ëmbëlsira 
– Peshqirë, Shezlongje dhe Cadra Plazhi pa pagesë në plazh dhe pishinë 
– Fitnes, Ping pong, Sauna, Step
Mbylleni