Royal Adam & Eve

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli është i përbërë nga 469 Dhoma në Total, të cilat janë të shpërndara në Ndërtesën Kryesore 6 – katëshe si dhe në Villa dhe Suita.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të kondicionuar
– Krevat ergonomik
– Tv Plazma me satelit
– Maxibar (me pagesë)
– Minibar
– Kasafortë
– Telefon në dhomë dhe në tualet
– Pasqyrë tualeti
– Wireless
– Jakuzzi Therapy
– Tharëse flokësh
– Vaskë
– Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restoranti kryesor, 1 Patisserie Lounge dhe 7 Restorante A La Carte 
– Pishinë e jashtme me rrëshkitëse, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë e jashtme dhe e brendshme dhe Akuapark 
– 12 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit
– Disko
– Live Music
– SPA Center, Banjo Turke, Sauna, Pishinë Jakuzzi, Yoga dhe Sallë Fitnesi
– Amfiteatër dhe 2 Kinema 
– Internet kafe 
– Shopping Center 
– Volejboll në plazh, Windsurf (me licensë), Gjimnastikë në ujë, Aerobi, Bilardo, Katamaran (me licensë), Mësime vallëzimi, Tenis, Kanoe, Basketboll, Surf (me licencë), Futboll, Bowling, Golf, Mësime tenisi, Jet – ski, Parashutë, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Futboll, Lavanteri, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive“ përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe
– Të gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike – 24 orë
– Restorant A La Carte (për secilin restorant – me rezervim)
– Akullore
– Animacione të shumëllojshme
– Muzikë Live
– Koncerte
– Volejboll në plazh
– Basketboll
– Windsurf (me licencë)
– Mësime vallëzimi
– Tenis
– Bilardo
– Yoga 
– Kanoe
– Aerobi
– Sauna
– Banjo Turke
– Hamam
– Akuapark
– Fitness Center
– Wireless në dhomë 
– Disko
– 2 Kinema
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit
Mbylleni