Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli me i ri i zinxhireve Crystal është një resort me 5 yje me një qasje ndaj relaksit dhe natyrës. Resorti shtrihet në nje pozicion të këndshëm ndërmjet pishave dhe në krah të malit Toros. Kompleksi ka një siperfaqe prej 152.000 m2 dhe ndodhet në breg të detit, 36 km larg aeroportit të Antalyas, 16 km larg nga qendra e Kemerit. Hoteli ka në përbërjen e tij 56 dhoma Familjare (51 m2) dhe 40 Dhoma Superiore (33 m2).

Në dhoma do të gjeni:
– Ajër të kondicionuar 
– TV LCD  
– Minibar 
– Internet kabllor ose WiFi
– Rrobdeshan dhe shapka 
– Set çaji dhe kafeje 
– 24 ore shërbim në dhome me pagesë

Në ambjentet e resortit do të gjeni:
– 
2 Restorante Kryesore Bufe, Restorante A La Carte (Mexican, Peshku, Mesdhetar, Rus, Turk dhe Lindjes së Largët) dhe një bufe për fëmijët
– 15 Bar-e të ndryshme në hapësirat e kompleksit
– Pishina kryesore e jashtme (660 m2), 7 Pishina të përmasave të ndryshme të jashtme, Pishinë të mbuluar (116 m2), Akuapark me Rrëshkitëse dhe Pishinë për fëmijët
– Banjo Turke, Sauna, Masazhe dhe Qëndër Fitnesi
– Animacione gjatë dites dhe muzik live gjatë netëve
– Volejboll në plazh, Basketboll, 3 fusha Tenisi, Ping Pong, Water polo, Babysitter, Floktore, Internet center, Dhomë lojrash, Lojë me shigjeta, Biliardo, Jet Ski, Parasailing, Sërf, etj.  

Më Shume Detaje: Përfshirë në paketën “Privileged Life All Inclusive”:
– Restoranti Kryesor Bufe mengjesi, dreka, darka
– Ëmbëlsira, Kek dhe akullore
– Pije alkolike dhe jo-alkolike vëndase dhe të huaja 
– Animacion 
– Banjo Turke dhe Sauna
– Kasaforta 
– WiFi (me shpejtësi të limituar)
– Qëndër Fitnesi 
– Water Polo
– Volejboll në Plazh, Basketboll
– Peshqirë, Shezlongje, Dyshek dhe Çadra në plazh dhe pishinë
Mbylleni