Mirada Del Mar

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 1990 dhe rinovuar në vitin 2005 dhe ndodhet në Bregdetin e zonës së Goynukut në Qytetin e Kemerit. Hoteli është i vendosur 45 km larg Aeroportit të Antalyas, 35 km larg Qytetit të Antalyas dhe 9 km nga Qyteti i Kemerit. Hoteli disponon 541 Dhoma në total (488 Dhoma Standarte, 32 Dhoma Familjare, 4 Dhoma për Paraplegjikët, 5 Suita dhe 3 Suita mbretërore).

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV satelitor
– Ballkon
– Moket
– Tharëse flokësh
– Vaskë
– Telefon (me pagesë)
– Minibar

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restorant i jashtëm dhe Restorant i brendshëm, 3 Restorante A”la Carta (Italian, Turk dhe Peshku) dhe Bufe për fëmijët 
– Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Lobi bar, Aqua bar dhe Disko
– Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmije dhe Akuapark me Rrëshkitëse
– Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazh
– Animacione
– Kopësht zoologjik
– Kinema, Mini-club, Bebisiter, Disko, Mini-golf, Librari Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.
Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Snack bar
– Pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike, si edhe disa pije te importit.
– Wireless
– Animacion
– Mini-club
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Volejboll
– Basketboll
– Cadrat, peshqirët dhe shezlonge në plazh dhe pishinë

Për fëmijë:
-Mini Club
-Pishinë
-Mini Kinema
-Mini disko

Mbylleni