Marti Myra

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli me 5 yje eshtë ndertuar në vitin 1995 dhe rikonstruktuar në vitin 2008. Ky kompleks ka nje sipërfaqje prej 100.000 m² dhe ka 556 dhoma në total. 226 jane dhoma standarte (38 m2), 119 dhoma single, 81 dhoma familjare, 19 dhome para dhoma, 100 dhoma single superiore, 6 suita, 1 suit presidenciale dhe 4 dhoma për paraplegjiket. Ky hotel eshte një zgjidhje e shkëlqyer për pushime familjare. Mini Club me një shumëllojshmëri të programeve për fëmijë. 

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV satelitor
– Telefon
– Minibar
– Kasafortë
– Banjo me Dush/Vaskë
– Pantofla dhe Robdeshan
– Tharëse Flokësh
– Ballkon ose Tarracë

Brenda kompleksit të hotelit do të gjeni:
– Restorant Kryesor i brendshëm dhe i jashtëm, 3 Restorante A La Carte (Mesdhetar, Ottoman, Italian dhe lindjes së largët)
– 8 Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit
– 7 Pishina të jashtme, Pishinë të brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Aquapark
– Banjo Turke, Sauna dhe Fitness center
– Disko
– Animacion 
– Shfaqje në darkë 
– Muzike live 
– 3 Fusha tenisi, Biciklete uji, Kanoe, Loje me letra, Serf, Volejboll në plazh, Basketboll, Mini–club, Junior-club, Mini futboll, Aerobi, Loje me shigjeta, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra all inclusive” përfshin: 
– Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka bufe, darkë e vonë dhe bufe për fëmijë 
– Çaj dhe kafe 
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike 
– Restorant kinez
– Animacion, shfaqe në darkë, muzike live, 3 fusha tenisi, biciklete uji, canoe, loje me letra, serf, volejboll në plazh, basketboll, mini–club, junior-club, mini futboll, aerobi, loje me shigjeta, disko, kasaforta dhe wireless internet
– Banjo Turke, Sauna dhe fitness center 
– Çadra, dyshek, peshqirë dhe shezlong

Hoteli gjendet 75 km larg nga aeroporti, 18 km larg nga Kemeri si dhe 0 m larg plazhit.

 
 
Mbylleni