Long Beach Harmony

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Long Beach Harmony Hotel & Spa 5* ndodhet në një distancë 90 km nga aeroporti i Antalya-së dhe vetëm 20 km larg qytetit të Alanya-së. Hapur në 2014, resorti mbulon një sipërfaqe prej 18,000 m2 dhe disponon 241 dhoma: 172 dhoma standarte, 37 dhoma familjare, 20 dhoma swim-up, 9 suite dhe 3 dhoma handikapë.

Dhomat janë të pajisura me: 


– LCD-TV satelitor 
– Telefon
– Kasafortë elektronike
– Minibar
– Ajër të Kondicionuar
– Dush dhe Tharëse Flokësh
– Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:


– Restoranti kryesor, 4 Restorante a la Carte
– Bar-e të ndryshme
– 4 pishina të jashtme, pishinë me ujë deti, pishina për fëmijë, pishinë e brendshme
– Akuapark për fëmijë dhe të rritur
– Kinema 
– Dhomë Konferencash
– 2 disko
– Parukeri
– Dyqane të ndyshme 
– SPA Center: Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazhe 
– Shërbim Lavanterie 
– Kënd Lojërash për Fëmijë, Miniclub dhe Babysitter 
– Animacione 
– Amfiteatër
– 2 fusha tenisi, fushë futbolli, basketbolli, volejboll

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:

– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën në restorantin kryesor
– Restoranti a la Carte (1 herë gjatë javës me rezervim)
– Pije alkolike dhe joalkolike vendase dhe disa pije të importit
– Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve
– Snack-e
– Animacion
– Musikë live
– Aerobi/Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Jakuzzi
– Ping Pong
– Volejboll
– Basketboll
– Çadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh
– Peshqirë në plazh dhe pishinë
Mbylleni