Limak Limra Deluxe

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Limak Limra Hotel – 5 yje. Është ndërtuar në vitin 1998 dhe u rinovia në vitin 2009. Ka një sipërfaqe prej 140.000 m2. Hoteli disponon 817 dhoma në total, prej të cilave 719 janë dhoma standarte, 37 dhoma me jakuzi, 2 dhoma per paraplegjiket, 7 suite xhunior dhe 52 dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV satelitor
– Minibar
– Kasafortë
– Ajër i kondicionuar
– Ballkon
– Karrige
– Vaskë & dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restorant kryesor, 3 Restorante A’La Carte falas (turk, japonez dhe peshku) dhe 4 Restorante A’La Carte me pagesë dhe me rezervim (meksikan, kinez, barbeky dhe Italian) 
– 6 Bar-e 
– Pishina të jashtme, pishinë të brendshme dhe Akuapark 
– Shërbim Mjekesor 
– Këmbim Valute 
– Makina me qera 
– Parkim makinash 
– Internet 
– Sherbim Lavanderie 
– Parking 
– Kinema 
– Shopping 
– Parukeri 
– Banjo turke, Sauna, Masazh, SPA, Jakuzi dhe Fitness Center 
– Animacione, Disko, Fusha tenisi, Volejboll në plazh, Basketboll, Aerobi, Ping Pong, Sporte ujore, Lojë me shigjete, Bilardo, Kurse tenisi, Lojra me kompjuter, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.
– Snack Bar 
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike (në disko me pagese)
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dysheke ne plazh dhe ne pishine
– Peshqire ne plazh dhe ne pishine
– Banjo turke
– Gjimnastike ne uje
– Sauna
– Jakuzi
– Fitness center
– Animacione
– Disko
-2 fusha tenisi
– Vollejboll ne plazh
– Basket-boll
– Futboll 
– Aerobi
– Ping Pong
– Sporte ujore pa motorr
– Loje me shigjete

Për fëmijët: 
– Mini klub (4- 12 vjec)
– Pishine
– Animacione
– Park lojrash
– Menu (gjatë drekës)
– Mini-disko
– Kujdestare për fëmijët (me pagesë)

Mbylleni