IC Santai Family Resort

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 1995 dhe rikonstruktuar në 2004-ën. I vendosur në bregdetin e Belek-ut, zë një sipërfaqe prej 94.240 m2. Hoteli është i përbërë nga 464 në total, ndër të cilat: 385 Dhoma Standarte, 4 për paraplegjikët dhe 4 Dhoma Familjare, etj.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të kondicionuar
– TV satelitor
– Minibar
– Kasaforte
– Telefon në dhomë dhe në tualet
– Tharëse flokësh, vaskë,
– Ballkon, tapet

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restoranti kryesor “Jasmine” dhe 6 Restorante A La Carte (Italian, Kinez, Meksikan, Sushi, Turk dhe Peshku) 
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Aqua-park i Ri (hapet me date 15 Qershor 2016) 
– Miniclub për fëmijë, Minidisko, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Kind’s Corner 
– Babysitter, Loby Bar, 5 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit, Bar – Kafe Turke, Internet kafe (30 min e para Free), Shopping Center, SPA Center, Banjo Turke, Sauna, Sallë Fitnesi, Disko, Fushë Tenisi, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Futboll, Volejboll, Basketboll, Mini – Golf, Lavanteri, Sallë lojrash, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “ Ultra All Inclusive “ përfshin : 
– Mëngjesi, dreka dhe darka (bufe e hapur) 
– Të gjitha pijet e vendit alkolike dhe jo alkolike
– Mini buffet për fëmijë 
– Baby Corner 
– Akullore (15.00 – 17.00) 
– Animacione 
– Muzikë Live 
– Miniklub për fëmijë 
– Volejboll në plazh 
– Basketboll 
– Mini – futboll 
– Mini – Golf 
– Tenis 
– Aerobi 
– Sauna 
– Banjo Turke 
– Akuapark (I RI hapet 15 Qershor)
– Fitness Center 
– Disko 
– Internet wireless në Recepsion 
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë 
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit 

Mbylleni