Heaven Beach

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Heaven Beach Resort – 5 yje ndodhet në zonën e Sides, 65 km nga Aeroporti i Antalias dhe 10 km larg nga qyteti historik i Manavgatit. Hoteli disponon 163 dhoma Dhoma Standarte (28 m2), 73 Dhoma Familjare, etj. Hoteli hap dyert e tij për pushuesit në Maj 2014. 

Në të gjitha dhomat e hotelit do të gjeni:
– 
Ajër të kondicionuar 
– Telefon 
– Ballkon 
– Minibar (ujë, pije freskuese dhe birrë)
– Kasafortë
– TV LCD satelitor 
– Kanale Muzikor 

Në brendësi të kompleksit do të gjeni:
– 
Restoranti Kryesor Bufe dhe 3 Restorante A La Carte (Ottoman, Mesdhetar dhe Aziatik)
– Bar-e në ambjente të ndryshme 
– Disko Club 
– Pishinë e jashtme dhe e brenshme për të rritur dhe vogëlusha, Aquapark  
– Spa, Banjo Turke dhe Sauna
– Volejboll në Plazh 
– Tenis 
– Ping Pong 
– Biliardo, Bowling, Qendër bukurie, etj.

Më Shume Detaje: Në paketën “Ultra All Inclusive” përfshihen:
– Mengjesi, Mengjesi i vonuar, Dreka, Kafja e Mbasdites, Kek, Darka, Darka e vone dhe Akullorja gjatë një orari të caktuar në pishinë
– 1 herë për qëndrim ne Restorant A La Carte me Rezervim 
– Pijet jo-alkolike dhe alkolike vendase dhe disa të importuara
– Vetëm pijet vëndase në Disko 
– WiFi
Mbylleni