Paketa Evente

Parisi+Disneyland: 4 nete ne Hotel 3* + fluturim v/a nga 249€! Bileta e hyrjes se parkut nga 49€!

Ne ju ofrojmë këte pakete për të vizituar parkun e famshëm Disneyland Paris, që ndodhet prane kryeqytetit francez, një udhëtim që do t’i bëjë të lumtur fëmijët dhe të rriturit.

Paketa eshte e perbere nga:

  • Fluturim V/A direkt Tirane – Paris-Tirane  (cdo te Marte/te Enjte/te Shtune)
  • Hotel ose B&B (ne afersi te Parkut)
  • Bileta e hyrjes ne parkun Disneyland (1 ditore ose me shume dite)

RRETH DISNEYLAND PARIS:

Kompleksi përbëhet nga 2 parqe:

“Disneyland Paris” shumë i njohur, ku mund të takoheni me personazhet më të famshme të përrallave, te ëndërroni midis pamjeve magjike dhe të provoni shumë lloj lojera .

“Walt Disney Studios”, e hapur në vitin 2002 dhe ku mund të zbuloni magjinë e një set kinematografike të vjeter  dhe të argëtoheni në atraksionet e pabesueshme, si rollercoaster e Nemo-së!

Mbylleni