Crystal Aura Beach

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli është ndërtuar në vitin 2004, rinovuar në vitin 2014. Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 29.000 m² dhe ka në total 416 dhoma, nga te cilat (206 janë dhoma standarte 24 m2, 105 Dhoma familjare Tipi 1 38 m2 dhe 4 Dhoma Familjare Tipi 2 50 m2).

Të gjitha dhomat jane të pajisura me:
– Ballkon
– Ajër të kondicionuar
– Kasafortë
– TV Satelitor
– Tharese flokesh
– Telefon me pagesë
– Vaskë dhe minibar

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Open Bufe në Restorant Kryesor të brendshëm dhe të jashtëm, 1 Restorant A La Carte
– 5 bar-e (Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Lobi bar, Disko bar, Vitamin Bar) dhe Kafe turke
– Pishinë e jashtme dhe Rrëshkitëse 
– Aerobi
– Plazh privat me guralecë 
– Fitness Center, Sauna dhe Banjo Turke, Park lojrash, Club, Basketboll, Volejboll, Tenis, Parukeri, Masazh, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, Bebisiter, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultimate All Inclusive“ përfshin:
– Mëngjesi, Dreka dhe Darka bufe
– Të gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
– Restorant A La Carte (1 herë gjatë qëndrimit – me rezervim)
– Buffet për fëmijë
– Baby Corner
– Animacione 
– Miniclub për fëmijë
– Volejboll ne plazh
– Basketboll
– Aerobi
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Disko
– Dushe në plazh
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

Hoteli ndodhet 65 km larg nga aeroporti Antalyas dhe 1 km larg nga Kemeri. Hoteli ndodhet në breg të detit.

Mbylleni