Cornelia De Luxe Resort

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli me 5 yje është hapur në vitin 2006, Rinovuar më 2014, është i vendosur në zonën e Belek-ut me një siperfaqje prej 65.000 m2. Me vendodhje në bregun e detit, vetëm 35 km larg aeroportit të Antalyas dhe 45km larg qendrës së Antalyas. Hoteli është i përbërë nga Dhoma Standarte, Dhoma Familjare, Vila Standarte, Vila Junior Suite dhe Deluxe Suite.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të kondicionuar
– TV satelitor
– Minibar
– Kasafortë
– Telefon
– Tharëse flokësh
– Vaskë
– Ballkon
– Në suita ka edhe Jakuzzi, dush dhe vaskë

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restoranti kryesor “Cornelius” është i hapur për mëngjesin, drekën dhe darkën, 5 Restorant a la carte 
– Pishinë, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark 
– Miniclub për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter 
– Loby Bar, Bar në pishinë, Bar në plazh, Bar i hapur 24 orë dhe Bar – Kafe Turke
– Internet Kafe 
– Shopping Center 
– SPA Center, Banjo Turke dhe Sauna 
– Sallë Fitnesi 
– Disko 
– Parukeri 
– Sallë Konferencash 
– Shërbim mjekësor 
– Fushë Golfi 
– Futboll 
– Volejboll 
– Fushë Tenisi 
– Shah 
– Lavanteri 
– Sallë lojrash 

Më Shume Detaje: Koncepti “De luxe All Inclusive“ përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe
– Të gjitha pijet e vendit alkolike dhe jo alkolike
– Restorant A La Carte (1 herë gjatë qëndrimit për secilin restorant me rezervim 10 euro )
– Mini buffet për fëmijë në restorantin kryesor (18.30 – 20.30)
– Animacione 
– Muzikë Live
– Miniklub për fëmijë
– Volejboll në plazh
– Basketboll
– Aerobi
– Sauna
– Banjo Turke
– Akuapark
– Fitness Center
Mbylleni