Botanik Platinum Hotel

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli – 5 yje luksoz, hoteli më i ri i zinxhirëve hotelier “Delphin” (Hapet në prill të 2014) ka një pozicion të favorshëm mes palmave dhe kopshteve të mahnitshëm. Vendodhja e tij është 90 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 32 km larg nga Qyteti antik i Sides. Ky resort fantastik përbëhet prej 6 kate, 453 dhoma dhe 4 ashensore panoramik nga 6 ashensore në total. Ndër 453 dhoma, 255 jane standarte (31 m2) dhe 198 janë dhoma Familjare (43 m2). 

Në dhoma do të gjeni:
– Sistem qëndror kondicionimi 
– TV me kanale satelitore
– Mini Bar
– Kasafortë digitale
– Tharëse flokësh
– Ballkon

Në ambjentet e resortit do të gjeni: 
 1 Restorant Kryesor Bufe dhe 5 Restorante A La Carte; Mexico (Meksikan), Vivaldi (Italian), Taverna (Grek), Francez dhe Lindjes së largët.
– 9 Bar-e të ndryshme ndër të cilat vitamin bar (jo alkolik), snack bar, beach bar, waffel bar, etj.
– Banjo Turke, Sauna dhe qendër fitnesi
– Pishinë të jashtme dhe të brendshme, Pishinë për të rritur dhe Pishinë për fëmijë, Aquapark
– Animacion për fëmijë, mini-club (4-12 vjeç) dhe park lojrash
– Wireless 
– Tenis, ping pong, volejboll në plazh, canoe, etj. 

Më Shume Detaje: Të përfshira në “High Class All Inclusive”:
– Bufe e hapur mengjesi, dreka dhe darka (Restoranti Kryesor)
– Snack mesnate
– Pije alkolike dhe jo-alkolike vendase, lengje frutash të freskëta
– Birrë, ujë, kikirikë në minibar (furnizim ditor)
– Kasafortë elektronike në dhomë
– Banjo Turke, Sauna, qendër fitnesi
– Tenis, Ping pong, volejboll në plazh, lojë me shigjeta, kanoe, windsurf (me certifikatë)
– Aerobi, polo ujor, gjimanstikë në ujë, step
– Aquapark
– Luna Park
– Animacion Ditor 
– Akullore, kafe, kek (Snack bar dhe Bar-i i pishinës)
– WiFi 
– Çadra, peshqirë dhe shezlongje (me depozit)
Mbylleni