Barut Kemer

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli me 5 yje ështe hapur në vitin 2003 dhe ka nje siperfaqe prej 30.000 m². Në total ka 357 dhoma nga të cilat 113 janë dhoma standarte, 3 për paraplegjik, 24 dhoma familjare, 3 suita familjare, 14 suita delux dhe 2 suita mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajer te kondicionuar
– Mini bar
– Dush
– Tharese flokesh
– TV

Shfaqje me animacione, qender Fitness, aerobi, gjimnastikë, mësimë kercimi. – Ping pong, Banjo Turke, sauna, mini club (4 –12 vjeç),aquapark, mini golf, tennis, volejbill në plazh, kinema, sporte uji, qitje me pushke.

– Çadra, dyshek, shezlong dhe pershqir plazhi në pishinë dhe plazh.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin: 
– Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka, drekë e lehtë, darkë e lehtë në mesnatë
– Bufe për fëmijë
– Caj dhe kafe gjatë ditës
– Tenda Turke ku ofrohen petulla turke
– Akullore 12:00 – 16:00
– Disa pijet alkolike të vendit dhe të gjitha jo alkolike pa limit deri në orën 00:00 
– Restorante a La Carte (me rezervim) 
– Minibar: pije të lehta dhe birrë
– Internet në dhomë (me pagesë)

Për fëmijë:
-Mini Klub
-Pishinë
-Mini Golf
-Aqua Park

Mbylleni