Azura Deluxe

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli 22 Km në Alanya, 98 km në Antalia Aeroporti. Hoteli ka 283 dhoma me pamje nga deti, 85 dhoma me pamje nga toka, 368 dhoma ne total, nga te cilat 280 dhoma janë Deluxe. Dhomat superiore kanë TV, minibar, telefon me dalje direkte, telefon në banjo, tharëse flokësh, dush, tualet dhe ballkon, lobi dhe lobi bar, Patisceri, bistro bar, internet, qendër biznesi etj.

Restaurantet: brendshme dhe te jashtme, jane 3 restroante  la carte restorante, snack bar ne pishinë dhe ne plazh,  aqua park ka 3 slides, pishinë për fëmijë, pishinë e brendshme  dhe e jashtme. Spa Area, Fitness Room, sauna, banjo turke, Spa, 11 dhoma të veçanta per masazh.  Hoteli ofron  Mini Club, Salla e Konferencave, Disco dhe  qendra tregtare.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin: 
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin kryesor. 
– Restorante A La Carte. (Rezervim në avance, vetëm 1 herë falas) 
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike 
– Akullore (ora 14.00-16.00) 
– Snack A la Carte (12.00-16.00)
– Animacion 
– Akuapark 
– Aerobi 
– Gjimnastikë 
– Banjo Turke 
– Fitness Center 
– Ping Pong 
– Volejboll në Plazh 
– Sporte ujore
– Kurse kercimi
– Miniclub (10.00-12.30 / 14.30-17.00)
– Fitness
– Wifi 
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë 
– Dyshekë në plazh dhe pishinë 
– Peshqirë në plazh dhe pishinë (me depozitë)

Mbylleni