Alkoclar Exclusive

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Hoteli Alkoclar Exclusive Resort – 5 yje është ndërtuar në vitin 2004. Ky kompleks ka një sipërfaqe prej 30.000 m² dhe disponon 332 dhoma në total (184 dhoma standarte, 6 suita familjare,2 suita delux, 80 dhoma standarte në vila, 18 dhoma të mëdha në vila dhe 42 dhoma familjare). Të gjitha dhomat kanë stil modern dhe luksi.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive”:
– Shampanjë dhe pjate frutash për mireseardhje
– Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka bufe, darkë e vonë, bufe për fëmije, çaj dhe kafe
– Pije alkolike të vendit dhe jo alkolike
– 7 restorante A’la Carte (turk, italian, francez, sushi, snack, bistro dhe peshku) nje herë me rezervim
– Animacion, shfaqje në darkë, muzike live, tenis, sërf, bilardo, mini futboll, volejboll në plazh, basketboll, mini–club, disko, kasaforta, internet kafe 
– Wireless Internet, Banjo Turke, Jakuzzi, Sauna, Fitness Center, Çadra, dyshek, shezlong dhe peshqiret në plazh

Për fëmijët:
– Pishinë
– Mini-club (4-12 vjec)
– Rrëshkitëse
– Park lojrash
– Mini-disko
– Akuapark
Hoteli ndodhet 55 km larg Aeroportit te Antalyas, 38 km larg qytetit të Antalyas dhe 1 km larg Kemerit. Hoteli ndodhet në breg të deti

Mbylleni